Internetová zoznamka pre hanblivých

Ak ste nikdy nepatrili k chlapom ktorý bežne oslovovali ženy na ulici tak potom si tento článok zamilujete. Pretože aj pre vás svitá na lepšie časy v dnešnej dobe dátovej. Už sa pomaly stáva štandardom že namiesto priameho oslovenia vysnenej slečny si o nej najprv niečo zistíme. Najprv klasicky cez kamarátov a potom šup na facebook, pokec, birdz a podobné sociálne siete. Kým kedysi bol takýto postup skôr čudný a vaše okolie k nemu aj tak pristupovalo, dnes je to samozrejmosť.

média

O výhodách nehovoriac. Pretože keď sa nad tým zamyslíte, je to ako v e shop-e. Stačí si vybrať, kliknúť a napísať pár slov. Aby toho nebolo málo, už pri samotnom výbere viete odkiaľ je, či má rada zvieratka a ak áno, aké má ona, či je single alebo odkiaľ je a akú školu navštevovala. Nemusí vás dokonca ani ťažiť svedomie alebo obavy. Pri všetkej slušnosti, ako inak. Ale takto viete osloviť za deň kľudne aj stovku žien pričom nemusíte vystrčiť ani pätu z domu. Páči sa vám, tak jej napíšete, a je vymaľované. Dokonca nemusíte riešiť ani odmietnutie.

seznamka

Predsa len keď vás odmietne nejaká cudzia žena na internete tak čo sa stane? No absolútne nič. Proste ahoj, maj sa, nemám záujem ale vy idete ďalej. V tom čase už píšete s druhou tak o čo kráča? Nespornou výhodou komunikácie cez internet je najme to že nemusíte reagovať ihneď. Niekedy máte dokonca hodiny keď nie dni. Niet sa pri odpovedi čoho báť. Odpovedať o 10-15 minút neskôr je stále o dosť lepšie ako keby ste boli spolu a obaja 10-15 minúť ticho. Podotýkame, trápne ticho. Pretože na rozdiel od ulice máte čas sa pripraviť. Pripomínať vám že takto sa môžete baviť s dvomi, tromi piatimi či desiatimi ženami naraz vám snáď ani netreba. No ak by ste udržali rozhovor aspoň s tromi z desiatich a iba s jednou sa stretnete je to stále o 90% väčšia šanca na úspech ako ju osloviť niekde na ulici alebo zastávke keď sa zrovna niekde ponáhľa. V poslednom rade, ak ich vidíte vy tak aj ony vidia vás a niekedy sa ozvú samé. Len nesmiete zabúdať na správne vyplnený profil a fotografiu.