Ponuka vo svete transportu a prepravy je mnohoraká

Vo svete prepravy a transportu sú prepravné obaly to, čo je jednou z dôležitých súčastí biznisu firmy. Produkty sa nielen vyrábajú, ale treba ich aj patrične niekam po výroby ukladať, teda uskladniť, alebo sa hneď transportujú ďalej. Transport produktov dnes rieši už takmer každá firma, ktorá s produktmi pracuje a k tomu sa samozrejme riešia aj patričné prepravné obaly. PKgroup spoločnosť sa zaoberá práve predajom prepravných obalov, ale okrem toho je jednou z ich primárnych domén aj predaj kvalitných pojazdových koliesok. Pojazdové kolieska pritom môžu byť rôzneho typu podľa toho, na čo sú určené a na čo budú slúžiť.

nábytkové pojazdovékolieska

Prístrojové pojazdové kolieska nájdete v ponuke v light verzii a potom sú tu aj klasické. Každý model má v popise uvedené i parametre a vlastnosti. Okrem prístrojových tu však môžete kúpiť kvalitné a cenovo výhodné nábytkové a dizajnové kolieska, transportné pojazdové kolieska alebo samostatné kolesá. Pokiaľ by boli vaše požiadavky na kolieska ešte špecifickejšie, ponuka sa rozdeľuje na kolieska z rôznych materiálov, alebo s niektorými špeciálnymi prvkami, napríklad polyuretán, nerez, s termoplastickou gumou a podobne. Výber a sortiment je teda naozaj široký a bohatý. Dlhé roky skúsenosti a práce s pojazdovými kolieskami umožnilo firme PKrgroup stať sa vysloveným expertom v danom segmente. Preto sa na nich neváhajte v tomto ohľade kedykoľvek obrátiť.

skladové priestory

Čo sa týka prepravných obalov, každá firma si hľadá také, ktoré sú jej výhodné a cenovo prístupné. Do obalov sa investovať ozaj oplatí. V mnohých prípadoch totiž dokážu zefektívniť výroba alebo manipuláciu či nakládku tovaru. KLT prepravky od firmy PKgroup preto efektívne zúžitkujete všade tam, kde treba kvalitne uložiť a prepravovať malé náklady. Dokonca si tu môžete zaobstarať aj používané KLT prepravky. To sa môže hodiť, keď s vašim biznisom napríklad iba začínate a chcete ušetriť nejaké tie náklady.