Pracujte na nervozite

Žena má veľmi veľa fáz vo svojom živote, kedy sa proste necíti dobre vo svojom vlastnom tele. Často sa to možno deje aj vtedy, keď má svoje dni, no okrem toho sa to môže udiať úplne kedykoľvek. Keď je vystavená stresovým situáciám, reaguje rôzne. Reaguje zvláštne a možno veľmi často tak, ako by ste asi nikdy v živote nečakali. No napriek tomu sa so sebou musí nejako vyrovnať. Existuje našťastie niekoľko spôsobov, ako sa môžete cítiť dobre aj vtedy, keď sa nenachádzate v situácii, ktorá by vám bola veľmi príjemná. Tak sa teda nebojte a pozrite sa na ne spoločne s nami.
modré rty

  1. Meditujte. Mnohí ľudia možno pokladajú meditáciu za niečo zbytočné, no verte tomu, že keď ju robíte správne, môže sa vám skutočne veľmi uľaviť. Potom môžete meditovať kedykoľvek, dokonca aj v miestnosti plnej ľudí. Každú jednu situáciu, ktorá vám je nepríjemná, môžete zvládnuť jedine tak, že sa na ňu poriadne pripravíte. No keď sa budete venovať meditácii, pomôže vám to vaše telo upokojiť a myslieť len na meditáciu a veci okolo nej.
  2. Dýchajte.Dýchanie je forma meditácie, ktorá je asi úplne najjednoduchšia. Nech sa ocitnete v akejkoľvek situácii, verte tomu, že najjednoduchšie je to predýchať. Dýchajte zhlboka a predstavujte si, že s vaším výdychom ide preč všetko zlé, čo je okolo vás. Nie je to také ťažké, ako sa na prvý pohľad zdá. Mnohým ženám pomáha aj počítanie, pretože vďaka tomu si vedia uvedomiť, že majú svoje nervy pevne v rukách a pod kontrolou. A niekedy je to práve o kontrole.

postavička s lasem

  1. Myslite na niečo pekné.Myslite na niečo, čo ste zažili a robilo vám radosť. Myslite na pekné spomienky, ktoré sú všade okolo vás. Nenechajte nič, aby vás rozhodilo. Môžete si byť istá, že tak to bude úplne najľahšie.
  2. Počúvajte príjemnú hudbu.Pustite si niečo, o čom viete, že vás v každom momente vášho života upokojí. Možno to bude klasická hudba alebo tvrdý rock, je to len na vás. Ale nebojte sa.

Posted in Nezařazené