Šťastné ponožky

Úzke rifle či zvonové? Teraz môžete vidieť na uliciach obidvoje. Na outfitoch sa striedajú retro prvky, moderné korzety, tenisky rôznych štýlov či lodičky s hrubým aj tenkým opätkom. Móda sa vracia a návrhári opäť vyťahujú návrhy spred niekoľkých rokov. Pre niekoho je však tento prejav prezentovania sa nepochopený. Najmä starí ľudia len krútia hlavami nad roztrhanými rifľami. Najnovší trend nepriamo súvisí práve s úzkymi polodlhými rifľami. Ide o ponožky. Ak ste si mysleli, že ponožkami sa nedá nič vylepšiť mýlili ste sa. Stačí si obliecť vhodný typ riflí, štýlové ponožky a ľahké, nízke tenisky.

proužkové ponožky
 
O aké ponožky ide?    Ak ste naučený nosiť do nízkych typov tenisiek aj nízke členkové ponožky, je čas pozrieť si najnovšie módne výstrelky. Skutočne v móde sú teraz vysoké a najlepšie farebné ponožky, ktoré sú dobre vidieť. S týmto nápadom prišla ako prvá značka Happy Socks. Už podľa názvu je jasné, že ide o veselé farbami hrajúce ponožky. Vzorov je skutočne mnoho. Vybrať si môžete z geometrických vzorov, postavičiek, tigrovaných vzorov či predmetov. V limitovaných edíciách nájdete aj ovocie ako banány či jahody. V predvianočnom období nesmú chýbať vzory santa clausa, stromčekov či zvončekov. Ponožky nie sú nikdy jednofarebné a ich úlohou je zaujať a zlepšiť náladu majiteľovi aj okoliu. Ak ste boli zvyknutí, že nákup ponožiek nikdy výrazne neovplyvnil vašu peňaženku, teraz to trochu pocítite. Za jedny ponožky zaplatíte v priemere okolo 10 Eur.

barevné ponožky
                                             
Na dobrú vec              Nadačný fond Seňorina, ktorý si môžete pozrieť aj na instagrame, využil tohto ponožkového šialenstva u mladých ľudí a na trh prišiel s naozaj dobrým nápadom. Je to organizácia, ktorá sa zaoberá Alzheimerovou chorobou, preto začala ponúkať pár dvoch rozdielnych výrazných ponožiek. Ich kúpou prispejete na výskum a liečbu pacientov s touto chorobou. Myšlienkou je aj upovedomiť ľudí s touto chorobou. Ich myšlienka skutočne funguje, keďže dve rozdielne ponožky na nohách si všimne každý. A vy môžete vysvetľovať prečo ich máte.

Posted in Nezařazené