Svetlo na dvor

Existuje niekoľko vecí, ktoré ma vedia neskutočne rozčúliť. Dobre, keďže som naozaj veľký cholerik, dokáže ma rozčúliť veľa vecí, no mám jeden scenár, ktorý doslova nenávidím. Asi preto sa mi stáva až tak často.

autoreflektro

Keď je vonku škaredé počasie. To by nebolo ešte nič. Ale keď je vonku november, vonku celý deň príšerne leje, ja mám od rána deň blbec. Vstanem, permanentne sa oblejem horúcou kávou, potom meškám do práce a šéf ma za to pekne sfúkne. Aby toho nebolo málo, robím až do večera. Veľmi rýchlo sa stmieva, takže z domu za tmy odchádzam a za tmy aj prichádzam. Vyjdem z auta, otvorím si dvere na dvor… a potknem sa o nejakú hračku, ktorú tam zabudlo moje dieťa. Ak je niečo, za čo by som vraždila, tak je to toto. Už niekoľko rokov manželovi hovorím, že potrebujeme vonkajšie osvetlenie, ale on ma jednoducho nepočúva. Preto som sa rozhodla, že vezmem veci do vlastných rúk.

reflektor

AKO SA SPRÁVNE ROZHODNÚŤ?

Jediný problém je, že v dnešnej dobe je tých vonkajších svietidiel naozaj obrovské množstvo. Je problém si vybrať správne a aj to ma trochu dostáva do rozpakov. Vždy som si potrpela na jednoduchosť a na čistotu tvarov a aj svietenie. Žiadne zbytočné ozdoby som nehľadal. Hľadala som len niečo, vďaka čomu sa už nebudem každý jeden deň po tme potkýnať o každú hračku, ktoré jedno z mojich detí nechá pohodené na dvore. Po nekonečnom hľadaní som to konečne našla. Jediné, čo môjmu exteriéru dokonale vyhovovalo, boli led reflektory https://www.ledprodukt.sk/59-led-reflektory. Nikde by ste nenašli nič vkusnejšie, jednoduchšie, ale zároveň elegantné a moderné. Vyzerajú skutočne dobre a môžem ich položiť úplne kamkoľvek, kam sa mi len páči. Asi nikdy som nebola z ničoho tak veľmi nadšená. Konečne sa nebudem potkýnať a budem vidieť, kadiaľ chodím. Nenechám si predsa pokaziť aj večer, keď sa z práce konečne vrátim, no nie?

SKÚSTE TO A UVIDÍTE, ŽE BUDETE PRIAM NADMIERU SPOKOJNÝ. JA URČITE SOM.

Posted in Nezařazené