Voda je život

VODASERVIS je firma, ktorá sa postará o čistotu vašej vody. Naše služby môžete využiť v domácnosti, v školách, v chemickom aj farmaceutickom laboratóriu alebo v zdravotníckych zariadeniach. Ponúkame vám dodávanie a servis výrobkov na výrobu destilovanej vody a aqua purificata, čo je vlastne čistená voda, ktorá sa používa na výrobu liekov, do rôznych chemických záležitostí, atď.

laboratórium v lekárni

Určite sa pýtate, že čo to vlastne je tá reverzná osmóza? Tak teda v skratke je to prístroj, ktorý slúži na úpravu vody. Táto vecička sa skladá z viacerých filtrov, ktoré zachytávajú všetky malé čiastočky, ktoré vo vašej vode nemajú čo robiť. Vo farmácii sa používa takáto istá vecička, len je omnoho väčšia a slúži na vytvorenie a.p. čo je aqua purificata a to v latinčine znamená čistená voda. Prečo musí byť v laboratóriu použitá práve čistená voda? Pretože takáto voda neobsahuje žiadne zložky, ako napr. minerály alebo hocijaké iné škodliviny, ktoré by mohli s inou látkou reagovať. To je vo farmácii veľmi dôležité, pretože z tejto a.p. sa následne vyrábajú lieky, ktoré majú liečiť pacientov. Našu reverznú osmózu viete overiť pomocou ľahkého pokusu s čiernym uhlím. Čierne uhlie je známe tým, že v našom organizme zachytáva škodliviny, ktoré do nášho tela nepatria. To isté nerobí len vo vnútri nášho organizmu ale aj mimo neho.

reverzná osmóza proces

Naše služby využíva väčšina slovenských domácností, hlavne kvôli kvalite našich filtrov. Ponúkame taktiež servis týchto filtrov. Ak by sa náhodou stalo alebo by ste potrebovali daný filter vymeniť, naši pracovníci sa o to s radosťou postarajú. Stačí nám len zavolať na naše telefónne číslo a my sa s vami dohodneme na termíne, čase a cene. S našou reverznou osmózou bude vaša voda čistejšia a bezpečnejšia! Neváhajte a zaveďte si reverznú osmózu a ich cenu aj do vašej domácnosti !