Kvalitné matrace na mieru SEGUM

Preto výber toho správneho pre seba nie je jednoduchý, každému človeku vyhovuje niečo iné, preto je dobré jeho výberu venovať zvýšenú pozornosť. Kvalita matraca sa odrazí na našom celkovom spánku a teda aj životnom štýle, no v neposlednom rade aj na zdravotnej stránke – vo forme negatívneho psychického nastavenia v dôsledku únavy alebo bolestí chrbtice, ak matrac nie je telu dostatočnou oporou počas nočného spánku. Spíme tretinu celého života a z tohto dôvodu je lepšie výber kvalitného matraca nepodceňovať.

spiaca žena

Spoločnosť SEGUM nie je vo svete matracov žiadnym nováčikom, ich výrobe sa venujeme už od roku 1992 a na základe dlhoročných skúseností si uvedomujeme, ako veľmi je kvalitný matrac dôležitý a čo všetko dokáže ovplyvniť. Vyrábame zdravotné matrace z prírodných materiálov na mieru presne podľa požiadaviek a potrieb našich zákazníkov, každému jednému venujeme pozornosť pretože vieme, že výber nie je vždy jednoduchý.

Na čo by ste sa mali pri výbere matraca sústrediť?

V prvom rade by ste mali prísť na to, aká tvrdosť matraca vyhovuje Vášmu telu najviac. Mäkké matrace nie sú veľmi stabilnou oporou ľudskému telu, matrac by mal byť tvrdší, aby zabezpečil komfortný spánok. V poslednom období sa dostali do popredia matrace vysoké, ktoré zabezpečujú pohodlnú výšku pre spanie. Naše matraca sú vyrobené z kvalitných antibakteriálnych materiálov, čím sú bezpečné aj pre alergikov a eliminujú množstvo nežiadúcich baktérií vnútri Vášho matraca.

kvalitný matrac

Naša ponuka spočíva v rozdelení matracov na mieru Segum.sk na matrace sendvičové a pružinové – sendvičové teda vysoké matrace zabezpečujú komfort pri spaní vďaka vrstveniu (sú zložené z troch vrstiev matracov a tým mimoriadne pevné a oporné), pružinové matrace delíme podľa ich vnútornej časti na Bonellové a taštičkové. Cenovo sú naše matrace omnoho nižšie oproti konkurencii napriek tomu, že využívame najmodernejšie technológie, ortopedické pružiny a antibakteriálnu penu, ktoré sú zárukou matracov najvyššej kvality preto si môžete byť istý, že nedostanete žiadne neúčinné napodobeniny, ale tú najvyššiu kvalitu.