Myslíte si, že počítačové hry sú len pre deti?

Pokiaľ si myslíte, že tráviť svoj voľný čas hraním počítačových hier je detinské, ste pravdepodobne na obrovskom omyle. Možno si ani neuvedomujete, o čo týmto názorom prichádzate. Vraví sa predsa, že by sme nemali odcudzovať veci skôr, ako sa sami presvedčíme, či sú tie veci skutočne až také zlé.

zábava

Nesúď knihu podľa obalu – presne toto je rada nad zlato, ktorú by mal každý poctivo dodržiavať. Nezáleží predsa na tom, aké sa veci zdajú byť. Najdôležitejšie predsa je to, aké skutočnosti sú, a najmä, či vás napĺňajú radosťou. Je predsa veľkú životnú pravdu, že veľké množstvo veci a javov živote, sup oceňované, a iné naopak pri veľmi preceňované.

Myslím si, že odsúdiť počítačové hry, s názorom, že je to zábavka len pre malé deti, nie je veľmi objektívnym názorom. Na trhu predsa existuje, nespočetné množstvo najrôznejších hier tých najrôznejších kategórií a verte, že každý by si v nich našiel to pravé čo by ho naozaj zaujímalo. Niektoré hry sú logické, iné zase strategické, existuje veľké množstvo oddychoviek. Môžete sa hrať so životom, stať sa pretekárom, ale aj nájomným vrahom, policajtom, vojakom, ale verte, že vo svete hier si nájdu svoje miesto aj dámy.

Medzi hry ktoré skutočne iba tie za zmienku ako je napríklad rada dielov The Sims, ale tiež aj rada simulátorov gangsterského života GTA,. Vo všeobecnosti sa The Sims považuje skôr za dievčenskú hru, zatiaľ čo GTA sa považuje za chlapčenskú hru. Vete však, že nie nejaká hanba keď si dievča zahrať GTA, ale aj naopak častokrát sa nájdu aj veľký milovníci hry The Sims v mužskom pohlaví.

konzole

Tieto hry sú veľmi dobre graficky spracované a máte v nich veľmi veľa možností a teda nudiť sa určite nebudete. Je takmer nemožné, skúsiť všetko a ani 5 rokov by vám nestačilo na to, aby ste v týchto hrach okúsili naozaj úplne všetko. A to najmä z toho dôvodu, že vydavatelia týchto hier ich neustále vylepšujú a zdokonaľujú tým, že neustále pridávajú nové a nové aktualizácie a objekty, ktoré vám nedajú spávať. Nebude sa teda skúsiť svet hráčstva a Vyskúšajte niektorú z týchto hier.