Neužívate si sex dostatočne?

Väčšina ľudí si myslí, že keď nemajú spolu dvaja ľudia dobrý sexuálny život, je to hneď vzťah jednoznačne odsúdený na záhubu. Avšak nerozmýšľajú správne, pretože problémy sa majú riešiť a nie obchádzať, keďže problémom v živote s predchádzať väčšinou moc dobre nedá. Najhoršie čo môžete urobiť je takéto problémy odkladať a obchádzať, pretože verte, skôr či neskôr sa pravdepodobne prejavia znova, možno aj väčšia či dokonca komplikovanejšie. Problémy a ťažkosti si nás jednoducho v živote veľmi ľahko a vždy nájdu, preto ich treba riešiť hneď ako prídu.

podprsenka

Mnoho žien (a tento počet neustále vzrastá) má čoraz viac a častejšie problémy v sexe. Nevedia sa možno dostatočne uvoľniť, to čo robíte sa im moc nepáči a majú strach vám o tom povedať alebo sa necítia pohodlne. Takýchto problémov je skutočne veľmi veľa a prejavujú sa v najrôznejších formách, ale väčšinou majú rovnakého pôvodcu – psychiku. Či už tomu veríte, alebo nie je to tak, psychická nepohoda môže do značnej miery za väčšinu problémov v sexuálnom živote.
Ľudia si bývajú neistí buď sami sebou, tým čo robia, ako to robia.

Pretože sex je veľmi citlivá téma a všetci sú frajerky keď o ňom majú rozprávať, keď k nemu príde, väčšinou sa situácia hneď zmení na oveľa vážnejšiu a všetko si pripúšťame a berieme vážne. Pre väčšinu ľudí je najlepšie pre vzťah vyzrieť, poriadne svojho partnera spoznať a veriť, že ak váš sexuálny život nie je úplne ideálny, zlepší sa.

erotika

Možno váš partner nezačne robiť zázračne niečo inak, a možno áno ktovie, ale skôr ide o to, že VY budete voči nemu otvorenejší, a teda sa budete s ním v posteli cítiť oveľa istejšie a uvoľnenejšie, v inom prípade sa s ním už budete vedieť porozprávať o čomkoľvek. Verte, ten okamih príde, teda určite príde v prípade že sa váš vzťah vyvíja dobrým smerom, ak nie, potom netreba riešiť otázku sexu.