Pevné plastové obaly

Spoločnosť Schoeller Allibert patrí medzi popredných výrobcov prepravných obalov v Európe. Schoeller Allibert vyrába veľmi kvalitné produkty, ktoré sú určené na prepravu a skladovanie produktov v priemyselnom a potravinárskom odvetví. Produkty sú vyrobené z pevného plastu, ktorý zaručuje dlhú životnosť všetkých výrobkov. Tie sú potom opakovane používané klientom, čím sa mu vracia počiatočná investícia do ich nákupu. Ku produktom je možné zakúpiť rôzne príslušenstvo, ale aj náhradné diely, čím sa doba ich používania predlžuje na maximum. Samotné používanie kontajnerov, prepraviek, vedier, paliet a ďalšieho sortimentu spoločnosti Schoeller Allibert je veľmi pohodlné.

plastový box

Pri navrhovaní jednotlivých produktov sa totiž dbá na jednoduchú manipuláciu s nimi. Ak je to čo i len trochu možné, kontajnery sa vyrábajú takým spôsobom, aby s ním mohol narábať jeden pracovník bez ďalšej pomoci. Jednoduchá je aj ich údržba. Všetky produkty sú jednoducho umývateľné a rýchlo schnú. Keďže ide o výrobu plastových obalov, netreba sa obávať korózie, či škodcov, ako je to v prípade produktov vyrobených z dreva. Plast hravo odolá náročným priemyselným podmienkam a je vhodné ho používať aj vo vysokých, či naopak veľmi nízkych teplotách.

recyklácia

Spoločnosť Schoeller Allibert veľmi dbá na čistotu životného prostredia. Preto je možné jednotlivé produkty nakoniec zrecyklovať. Pre klientov, ktorí by mali záujem využiť kvalitné produkty od firmy Schoeller Allibert jednorazovo, je tu skvelá možnosť prenájmu vybraných produktov. Vďaka tomu môže každý použiť kvalitné skladovacie a prepravné produkty, no nemusí ich kúpiť za plnú predajnú sumu. Či už je Vaše podnikanie zamerané na potraviny alebo priemysel, určite si zo širokej ponuky spoločnosti Schoeller Allibert budete vedieť vybrať. Získate tak tie najkvalitnejšie produkty, s ktorými Váš tovar jednoducho uskladníte a prepravíte presne tam, kam potrebujete.