Skúste sa poriadne zamyslieť, prečo sa bojíte

Každý má z niečoho strach, ale pravdou je, že nie každý sa vie s tým strachom aj poriadne popasovať. Je to smiešne, ale nech sa deje čokoľvek, vždy sa nájde veľké množstvo ľudí, pre ktorých je to komplikované a kto nevie, čo by chcel skôr robiť. Asi je to smiešne, ale verte tomu, že to, čo hovoríme, má naozaj svoj vlastný význam a zmysel a nehovoríme to len tak do vetra. Asi je to jasné, ale nakoniec aj sami zistíte, že presne toto je to, čo ste potrebovali a presne toto je to, čo ste mali vždy vedieť a vždy aj vidieť, pretože na tom jednoducho naozaj záleží. Je to smiešne? Možno trochu áno. Ale sami pochopíte, že to, prečo to robíte, je naozaj oveľa, ale oveľa lepšie.
řecká kavárna
Vyrovnať sa so strachom je skutočne veľmi ťažké a oveľa ťažšie je urobiť niečo preto, aby ste sa naozaj tešili a aby bolo všetko vždy presne také, ako vy sami chcete, aby to bolo. Preto je jasné, že nakoniec ide vždy v prvom rade o to, aby ste boli s vecami spokojný a aby bolo všetko vždy presne také, aké sami dúfate, že bude. Verte tomu, že nech sa deje čokoľvek, nakoneic to budete vy, kto na tom celom bude stavať. Pre mnohých ľudí je to možno smiešne, ale keď sa človek bojí ohňa, je jasné, že sa bude sústrediť na veci, ktoré sú pre neho naozaj podstatné, napríklad na protipožiarne dvere.
bílé dveře
Jasné, že je to pre niekoho hlúposť, ale pre ľudí, ktorí s tým majú problém je to spôsob, ako urobiť niečo viac, ako sa nad tým naozaj poriadne zamyslieť a to je niečo, čo vám nikto len tak nedá. Takže sa nebojte povedať, čoho sa bojíte a nebojte sa k tomu aj vyjadriť. Je to predsa len vaša vec a mali by ste to skúsiť, pretože presne toto je to, o čo naozaj ide. Rozbehnite sa za tým, veď na tom predsa len záleží. Nemusíte sa už ničoho obávať, pretože presne toto je to, čo je pre vás naozaj dôležité. Nebojte sa a uvidíte sami, len to musíte skúsiť.