Štýlové sklenené zábradlie

Pripravujete sa na stavbu či rekonštrukciu domu, bytu alebo iného prostredia? Je súčasťou interiéru či exteriéru aj schodište, balkón alebo terasa? Potom si dajte záležať aj na samotnom zábradlí, ktoré môže byť sklenené.
Tento prvok nie je samozrejme celý zo skla, ale kombinovaný s nerezovou konštrukciou, v ktorej je výplňou práve sklo.

metro

Tento štýl dokáže interiér aj exteriér nielen zaistiť po praktickej stránke, ale aj odľahčiť čo platí predovšetkým pri malých priestoroch či preplnených nábytkom a podobne.

Už na prvý pohľad https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklene-zabradlie/ pôsobí elegantne a luxusne a prináša do prostredia moderné prvky.
Kombinácia materiálov sklo a nerez je vzdušnou variantov, ktorá prináša pocit slobody a hlavne dostatok svetla i pre tmavé prostredie.

Okrem estetických požiadavkou sú splnené aj podmienky bezpečnostné, takže sa nemusíte obávať, že sklo na vašom zábradlí nič nevydrží. Jedná sa o materiály bezpečnostné a kalené v hrúbke splňujúcej normy a bezpečnostné pravidlá.
Tento prvok sa skvele hodí na schodištia, balkóny aj terasy a je dokonalým doplnkom interiéru aj exteriéru. Jednoducho sa prispôsobí aj stávajúcemu prostrediu, takže nemusíte robiť rozsiahle zmeny.

Ide o dokonalé prepojenie nielen poschodí, ale aj exteriéru s interiérom formou balkónu či terasy. Dokonale potom pôsobí aj z vonkajšej časti a slúži ako estetické riešenie, ktoré vzhľad domu či inej budovy nijak nenaruší.
Stále viac sa tento štýl objavuje aj v ďalších interiéroch ako sú obchodné priestory, banky, kancelárie a podobne. Je to i z dôvodu, že ide o skvelú prezentáciu prostredia a vyjadrenie dôveryhodnosti a určitého luxusu.

schody se zábradlím

Doprajte si aj vy zábradlie, ktoré uspokojí vaše potreby, možnosti aj požiadavky, kvalitu, bezpečnosť a estetický dojem, ktorý sa nestretne s kritikou.