Trendy v oblasti manikúry

Manikúra je niečo, čo je pre ženu veľmi dôležité, pretože sa vďaka nej môže prejaviť bez toho, že by vzbudzovala pohoršenie. Niečo bláznivé na nechtoch je totiž niečo úplne iné, ako keď máte niečo bláznivé na tvári, no nemáme pravdu? Manikúrou sa môžete prejaviť, no je pravda, že aj v tejto oblasti máme trendy, ktoré sú nové, ale potom aj také, ktoré jednoducho nikdy neumrú.
červené nehty a růže
 
Výrazné farby, ktorými zažiarite
 
Tak, ako bol trend mať nechty úplne iné ako oblečenie, teraz je to úplne naopak. Je moderné, keď majú vaše nechty rovnakú farbu, ako vaše šaty, tričko či dokonca kabelka. Popularite sa stále teší nesmrteľná červená farba, ktorá je jednoducho kráľovnou medzi lakmi na nechty. Nebojte sa však skúsiť aj čiernu, tmavofialovú alebo sýtozelenú. Tieto farby sa teraz taktiež nosia veľmi často.
 
Stavte na prirodzenosť, hodí sa ku všetkému
 
Takzvaná nude manikúra sa teraz teší svojmu vrcholu. Aj keď ešte neprestala byť populárna, momentálne prežíva svoje trendové nebo. Ženy ju často volia práve preto, aby nemuseli rozmýšľať nad tým, čo sa k farbe ich laku vlastne hodí. Prirodzené farby naozaj ladia úplne ku všetkému, no navyše aj opticky predlžujú nechty. Podľahli ste takýmto krásnym farbám aj vy?
 
Všade samé trblietky
 
Trblietky, glitre a vo všeobecnosti všetko ligotavé. Tak to je jednoducho niečo, čo sa terza nosí. Nie už len tak decentne, na jednom prste. Na všetkých nechtoch. Uvidíte, že budete naozaj šťastná, keď vaše nechty zaujmú všade. Trblietavé nechty sa hodia nielen na horúce letné mesiace, ale v kombinácii s tmavou farbou sú nositeľné aj v zime.Čo sa predsa hodí ku Vianociam viac, ako trblietky všade, kde sa pozriete?
malování nehtů
 
Nemusíte sa však držať len módnych trendov. Noste to, v čom sa cítite dobre a čo sa vám najviac páči. Len tak budete sama so sebou spokojná. A každá žena chce byť so sebou spokojná, no nie?

Posted in Nezařazené