Všestranná a trvanlivá plastová obálka

Prečo je výhodnejšie pri balení tovaru používať obálky namiesto pôvodných papierových kartónov?

Odpovedí je niekoľko, medzi najväčšie výhody patrí:

  • Šetrenie priestoru, čo v praxi znamená zníženie nákladov na prepravu a šetrenie peňazí zákazníka
  • Mimoriadna pevnosť a odolnosť plastu a plastových obálok, čo ich predurčuje nielen na vnútroštátnu ale aj medzinárodnú prepravu
  • Ľahká manipulácia s nimi, takisto šetrí čas aj nemalé financie zákazníkom
  • Diskrétnosť, ktorá je zabezpečená tmavou fóliou vo vnútri obálky a vďaka ktorej je Vaša zásielka nečitateľná a 100% chránená pred ostatnými

Všetky vlastnosti spájajú a ponúkajú Vám plastove obalky 2packsk. Sú vhodnou voľbou pre balenie textilu, tlačovín, drobných a menších predmetov do pútavej bielej, čiernej alebo aj farebnej obálky. Ich veľkosť je rôzna, väčšinou vo formáte A3 až A5 a určite si z ponuky vyberiete podľa veľkosti Vašej zásielky. Pri výbere počítajte minimálne s 10-20% priestoru navyše ako je veľkosť zásielky – nie je vhodné, aby sa tovar „krčil“ v obálke.

envelope-4016187_640

Plastové obálky majú podobne ako tisíce iných nevyhnutných drobností svoj dizajn a moderné prevedenie. Pre kreatívnych zákazníkov sú na výber farebné plastové obálky napríklad aj modré, ružové, zelené a mnoho iných farieb. Majú veľmi rýchly spôsob zalepenia pomocou lepiaceho prúžku a k dispozícii sú aj v podobe s uškom. Tie sú veľmi praktické, ľahko sa s nimi pracuje a manipuluje, viete ich zavesiť kdekoľvek, určite si ich všimnete, na nič nezabudnete a preto majú neobmedzené použitie aj napríklad v domácnosti.

Množstevné balenia od 10 ks až po 100 kusov sú samozrejme cenovo výhodné, v prípade Vašich potrieb je možné aj iné množstevné balenie.

envelope-1829488_640 (1)

Každá zásielka musí byť diskrétna, určená výhradne majiteľovi. To zaručuje najhlavnejšia výhoda plastovej obálky – kvalitná a odolná čierna vnútorná fólia, ktorá skutočne vizuálne ochráni zásielku a skryje jej obsah dokonale.

Pevná, odolná, ekologická a pútavá plastová obálka by nemala chýbať ani v domácnosti ani na pracovisku.