Zažite erotické chvíle

Nuru masáž je jednou z najintímnejších a najerotickejších masáží, ktoré s partnerom môžete zažiť. Je to možnosť, pomocou ktorej sa zábavnou formou prehlbujú partnerské vzťahy a utužujú putá. Nuru masáž je starodávna tradičná praktika pochádzajúca z Japonska. Jedná sa o mimoriadne zmyselnú masáž medzi partnermi s využitím celotelového kontaktu, prostredníctvom ktorého sa celé telo uvoľní a tým bude vedené k sexuálnej túžbe u oboch partnerov.

Počas masáže sa používa špeciálny, ultra klzký gél, ktorý je podľa tradičnej receptúry zvyčajne vyrábaný z morských rias menom nuru. Tento gél je bezfarebný, bez zápachu a chuti, čo znamená, že jeho použitie je absolútne bezpečné. Kvôli jeho vlastnostiam sa preto masáže zvyčajne vykonávajú na špeciálnom nafukovacom matraci, ktorý zabezpečuje čo najvyšší komfort.

Nuru masáž

Priebeh nuru masáže je prostý. Jedna osoba jednoducho relaxuje, zatiaľ čo druhá sa šmýka a kĺže po celom tele partnera, čím sa zabezpečuje trenie erotogénnych oblastí. Vytvorená hlboká intimita a blízky telesný kontakt vyvoláva pocit pohlavného styku, aj keď sa nevykonáva. Brnenie tela, ktoré je zažívané počas sexu sa rapídne zvyšuje, a môže dokonca viesť i k orgazmu.

Celý priebeh a celková povaha masáže je intímna, čím pomáha nadviazať emocionálne spojenie a zároveň prináša pre oboch partnerov mimoriadne zaujímavý erotický zážitok. Celotelový kontakt je uvoľňujúci a vzrušujúci zároveň, preto sa nuru masáž zvyčajne ponúka skôr v erotickom kontexte ako v prostredí terapeutickej masáže.

Nuru masáž

Výhody nuru masáže zahŕňajú úľavu od stresu, uvoľnenie svalov, hydratovanú pokožku a uvoľnenie toxínov a iných metabolitov z tela. Taktiež je dokázané, že absolvovanie takejto masáže zvyšuje prietok krvi v tele. Rozmanitosť rôznych pohybov môže pomôcť voľnejšiemu prúdeniu krvi do pokožky a svalov tela. Ľahký a rýchly prietok krvi je rovnako základom pre silné a dlhotrvajúce vzrušenie.