Čo je základom krásneho účesu

Tešíte, že sa predvediete na najbližšom spoločenskom podujatí či na plese? Tak ako aj na iné slávnostné príležitosti aj tu sa treba pripraviť už vopred. Základom sú tak ako aj po minulé sezóny zdravé a silné vlasy. Nie každá sa môže pochváliť genetickou výbavou, ktorá by jej ju zaručila. Nemusíte cítiť tlak ani ľútosť, ak je to aj váš prípad. Na svete je plno možností, aby sa vaša hriva zmenila na neodolateľnú. Preto už niekoľko mesiacov dopredu dbajte na pravidelné návštevy kaderníckeho salónu. Na zahodenie nie je ani profesionálne podstrihnutie končekov, výživné masky a kvalitné strava. Menej stresu zaručene pomôže, takisto ako aj prípravky v lekárňach. Pozor však, aby ste si vlasy zbytočne nezaťažili. Preto je nutné konzultovať vašu starostlivosť s kaderníčkou.

růžové vlasy

Rozžiarte sa

Ženy rady experimentujú, no pred plesom by si to mali radšej odpustiť. To však neznamená, že malé zmeny sú taktiež zakázané. Čoraz viac dám stavia na rozžarujúce melíry alebo ombré či balayage. Pri profesionálnej práci kaderníčky a jej odbornom názore sa netreba báť výsledku. Podobne je to aj s netradičnými farbami. Jemná ružová, či iné pastelové farby sa hodia práve mladším dámam, ktoré chcú zaujať a odviazať sa. Takúto farbu však dlho na hlave nebudete nosiť, pretože sa ľahko vymýva. Je preto potrebné, aby ste si nafarbili vlasy s krátkym odstupom od očakávaného večera.

Ak nechcete skúšať farebné experimenty, stavte na doplnky. Trblietavý lak na vlasy už nie je v móde, preto sa nespoliehajte, že to bude s vami riešiť kaderníčka na poslednú chvíľu. Veľmi obľúbeným prvkom sú spony alebo hrebienky do vlasov s elegantnou dekoráciou. Pritom to nemusí byť ani drahé. Stačí si dobre vybrať a zvoliť správny účes.

kosmetika

Čo sa týka finálnej úpravy vlasov, mnohé ženy stavajú na prirodzenosti. Tento trend sa spolu s nami vezie už niekoľko rokov a vyzerá to tak, že nás tak skoro neopustí. Jemné kučery, pletence alebo elegantné vyčesanie vlasov nahor je tým pravým. Nezabudnite si rezervovať termín v kaderníctve riadny kus času vpred. Tak čo, aký účes si zvolíte vy?