Čo znamená ,,zabávať sa ?”

Je to činnosť pri ktorej si musíte dať “do nohy” aby ste sa začali baviť ? Určite to nie je o alkohole. Môžete vravieť, že bez neho to nejde ale môj názor je čisto môj názor a veľa ľudí so mnou môže súhlasiť. Nemôžem povedať, že s alkoholom to nepôjde, ale načo je to dobré ? Len vám to ničí zdravie a vy sa stávate závislým človekom. Navyše väčšinou ani neviete čo robíte a ráno sa prebudíte s opicou, úplne prázdnou hlavou, vytratenými myšlienkami a zážitky neexistujú. Možno tak z rečí vašich priateľov. Pravdaže teraz nejdem poučovať milión ľudí o tom, že čo majú a naopak nemajú robiť a že musia v každom prípade súhlasiť len so mnou. Ibaže tí, ktorý sa bavia bez alkoholu sa zabávajú reálne s krásnymi zážitkami. Haha, áno, tím nevravím že ho nikto nikdy vyskúšať nemôže. No na zabávanie to nie je podľa mňa správna cesta.festival barev.jpg
Kam sa ísť baviť ?
Festivaly– tých je veľmi veľa no najznámejšie sú:
Tomorrowland– sídli v Belgicku a je neznámejším festivalom na svete a ak sa naňho chystáte a chcete byť “VIP” vpredu, verte či neverte, lístky si kupujte aj rok pred festivalom.
Sziget– nachádza sa v Maďarsku a o lístky sa taktiež treba trochu pobiť keďže ľudí je tam toľko, že sa to ani nedá spočítať.
Miestne zábavy
Veď poznáte tie dedinské diskotéky a mestské ohňostroje so stánkami na jedlo. Človeku niekedy bohate postačí aj niečo také a navyše spozná ľudí z blízkeho okolia.
Také tie dovolenkové
Keď ste aspoň raz boli na dovolenke, tak ste ich zažili. Veľmi príjemné, známa hudba a relax na pláži pri čistom mori o polnoci. Nezabudne sa aj na výborné drinky robené od skúsených barmanov.koncert.jpg
Ako to je nesprávne ?
Dnešný tínedžeri sa zaberú niekam von s fľašou vína či vodky a do rána o sebe nič nevedia. Urobia problémy, dostanú sa na políciu alebo pod ruky prísnych rodičov. Čo je v tomto prípade len dobré, pretože by sa to podporovať nemalo. Práve toto nie je tá ozajstná zábava. Ak ste rodič ktorý má dieťa v “teen” veku, dávajte si na toto veľký pozor. Aj z veľmi dobre vychovaného dieťaťa sa môže stať niečo také.