Deti sú oveľa viac náchylné na choroby ako dospelí, preto treba podporiť ich imunitu

Jarné obdobie je v plnom prúde, potom príde leto a za ním jeseň, ktorá je spojená so začiatkom školského roka, vtedy sa do škôl vracajú deti, ktorých sa na jednom mieste sústredí dosť veľa, a to sú vhodné podmienky pre šírenie rozličných chorôb, napríklad chrípky. A deti sú na ne náchylné oveľa viac ako dospelí, preto je dobré myslieť na posilnenie ich imunity už vopred.

Dostatok spánku je pri vývine dôležitý

Odolávať najrozličnejším chorobám musí už detský organizmus, na ktorý číhajú vírusy hlavne počas chladnejších dní, a vtedy je dôležitá imunita dieťaťa, ktorú môžeme podporiť zabezpečením zdravej životosprávy, výživy a dopĺňaním potrebných vitamínov, napríklad aj formou výživových doplnkov, určených pre najmenšie deti. Rodičia dobre vedia, že niekedy je dosť náročné prinútiť svoje ratolesti, aby konzumovali viac zeleniny či vo všeobecnosti sa stravovali zdravšie, ale aj na to môžeme použiť šikovné triky, ktorými výživné látky do stravy dieťaťa zakomponujeme.

Pre zdravý rast a vývin detí sú výživné látky nevyhnutné, preto je úlohou rodičov nájsť spôsob ako to zabezpečiť, napríklad podávaním multivitamínov. Swedish Nutra Super Kids je tekutý multivitamín s obsahom všetkých živín, dôležitých pre rovnováhu v organizme detí od 5 do 12 rokov, dokážu zvýšiť chuť do jedla, jeho zložky sa podieľajú na správnom smerovaní funkcií mozgu, nervového systému či pamäte, a teda má stimulačný účinok aj na lepšie sústredenie pri učení.

Zdravé doplnky výživy

Tento doplnok stravy je v tekutej forme a má príchuť pomaranča, jeho súčasťou sú aj výťažky zo zeleniny a ovocia, minerálne látky, rastlinné aminokyseliny, vitamín B1, zinok, vitamín C a D3 pre posilnenie kostí a imunity dieťaťa Nutrifit. Zároveň sa v prípravku nachádza aj prášok z brokolice a lucerny s pridaním ovocnej arómy, ale bez cukru, kvasníc, farbív, lepku a GMO. Podávaním tohto výživového doplnku budete tak mať istotu, že vaše dieťa dostáva iba prírodné produkty s pozitívnym účinkom na jeho vývin.