Masáž len pre pánov- masáž lingamu

Bratislava Tantra Vám ponúka množstvo jedinečných a zaujímavých tantra programov, ktoré vo svojej podstate obsahujú rovnaký tantra základ no ich konkrétne zameranie je pomerne rozdielne. Pokiaľ ste už vyskúšali viacero typov tantra masáží, no stále máte pocit že sa Vám žiada niečo viac, vyskúšajte exkluzívnu masáž lingamu a teda masáž prostaty. Samozrejme tantra masáže sú vhodné pre obe pohlavia a taktiež pre každú vekovú kategóriu no pri masáži lingamu je táto určená výhradne pre pánov. Jedná sa o neuveriteľný a nezabudnuteľný sexuálny zážitok.

sexi póza

Dráždením prostaty z vnútra sa Vám dosiahne neutíchajúceho vzrušenia, pretože prostata sa nachádza priamo vo Vašom vnútri a jedná sa o predstojnú žľazu, ktorej nervové zakončenia sú nesmierne citlivé na dotyky a vy tak dosiahnete maximálny vzrušujúci pocit vyžarujúci z Vášho vnútra a prechádzajúci celým Vaším telom. Samozrejme pri masáži lingamu neostanú ostatné partie bokom a Vami vybraná masérka sa tak povediac postará aj o okolie Vášho análneho otvoru, semenníky a takzvanú hrazdu medzi análnym otvorom a semenníkmi. Na svoje si prídu aj ostatné časti Vášho tela čo spôsobí Váš dokonalý relax a vy si tak oddýchnete ako ešte nikdy pred tým.

krásny zadok

Vyskúšajte túto príjemnú masáž a neobávajte sa žiadnych predsudkov o tom, že je to snáď nevhodné alebo nebezpečné. Táto masáž blahodárne pôsobí na správnu funkciu prostaty, predlžuje je aktívnosť a taktiež udržuje celkovú funkciu Vašich pohlavných orgánov v správnej a zdravej hladine. Pred masážou je nutné samozrejme vykonať dôkladnú hygienu a taktiež aj po jej skončení čo Vás zároveň príjemne osvieži pred týmto jedinečným zážitkom a taktiež aj po ňom. Tantra masérku si môžete vybrať sami, podľa Vašich predstáv, všetky sú profesionálky znalé tantrického umenia a samozrejme taktiež dokonale znalé v oblasti danej masáže a teda masáže prostaty.