Sprchové zásteny zo skla, alebo v jednoduchosti je krása

Sprchovacie kúty bývajú konštrukčne rôzne prevedené. V obchodoch je dnes naozaj široký výber

koupelna

  • S hlbokou vaničkou – slúži pre tých, ktorí milujú relax v sprche a chcú si dopriať dlhšie posedenie. Vtedy si napustia vaničku vodou, sadnú si a nechajú sa napríklad masírovať chrbát vodnými tryskami. Malá vanička v sprche je výhodná aj keď máme malé detičky- hravo sa v sprchovej vaničke dieťatko okúpe a aj vyšantí. Deti milujú vodu.
  • S plytkou vaničkou- vhodná pre ľudí s pohybovým problémom, alebo aj pre tých, ktorí sa nesprchujú dlho. Chcú sa iba osprchovať a ísť. Nepotrebujú špeciálny relax v sprche s masážou nôh, alebo aj chrbta.
  • Ďalším typom sú sprchovacie kúty vytvorené priamo v priestore kúpeľne. Bez špeciálnej kúpy sprchovacieho kúta. Vtedy sa priestor vytvára podľa návrhu architekta, alebo podľa Vašej fantázie. Spravidla bývajú s pôdorysom trojuholníkovým- vhodným do rohov alebo štvorcovým Na zábranu, respektíve odčlenenie od zvyšku miestnosti sa používajú v dnešnej dobe hlavne sklá-

V jednoduchosti je krása.. Sklo sa najlepšie udržiava čisté a zároveň je aj najtrvácnejším materiálom.
Že máte strach z jeho čistenia ? Naozaj sa nemusíte obávať. Dnes už existuje celý rad prípravkov, ktoré Vám pomôžu. Z vnútornej strany sprchovacieho kúta si natriete prípravkom, ktorý zabráni tomu, aby sa vám tam vytvárali nevzhľadné škvrny od vody. Voda tak neostáva na skle. Sklo ju odpudzuje. Z vonkajšej strany si sklo očistíme klasickými prípravkami, ktoré doma používame napríklad pri čistení a umývaní okien.

interiré

Aké sklo ale zvolíte, je dôležité. Či chcete priehľadné, alebo matné. Všetko závisí od počtu členov v domácnosti a od vašich zvyklostí.

Sklenené zásteny sú naozaj dobrou voľbou. Sama ich mám doma a som s nimi nadmieru spokojná.

Posted in Nezařazené