Všetko čo ste chceli vždy vedieť o tantrickej masáži

Tantrická masáž je takou malou známou – neznámou. Mnohí ľudia si približne vedia, čo si pod týmto pojmom predstaviť, no v mnohých prípadoch ide naozaj o nejasné kontúry. V nasledujúcich riadkoch si preto povieme základné informácie o tomto druhu masáže. Veríme, že nájdete všetky odpovede, ktoré ste doteraz hľadali?
Hinduistická socha modliacej sa ženy
Pre koho je masáž určená?
Pre všetkých, teda pre tých, ktorí už dosiahli plnoletosť. Tantrická masáž nie je určená len pre mužov, aj keď v mnohých masážnych salónoch masírujú práve ženy. V skutočnosti však na pohlaví nezáleží. Žena môže masírovať ženu, žena muža alebo muž ženu. Tento typ masáže si preto môžu užiť ako ženy, tak muži a dokonca i páry.

Čo „sa masíruje“?
Áno, pri tejto masáži sa masér či masérka nevyhne ani vašim intímnym partiám, čo však neznamená, že nebude masírovať nič iné. Ide o masáž celého tela https://www.kamzakrasou.sk/odstranenie-jaziev-nie-je-potrebne-povieme-ti-preco-/14359 Jej podstatou nie je ani tak svalové uvoľnenie, ktoré očakávame od klasických masáží, ale skôr uvoľnenie ducha a hlavy.

Ide o erotické služby?
Nie, v žiadnom prípade nejde o erotické služby. Nebudeme sa tváriť, že sme hluchí a slepí, takže musíme priznať, že istá dávka erotiky, k tejto masáži jednoducho patrí. Sexuálne vzrušenie taktiež nie je zakázané, vzrušenie, to je absolútne horná hranica toho, čo si pri tejto masáži môžete dovoliť.

Je masáž spojená s vyvrcholením?
Nie, nie je. Sexuálne vyvrcholenie je, práve naopak, zakázané. ako sme povedali o pár riadkov vyššie, povolené maximum je sexuálne vzrušenie. Tantrická masáž je v podstate istým tréningom zdržanlivosti, a to u oboch pohlaví. Vyvrcholenie nie je povolené ani v prípade, že masáž absolvujete s svojim partnerom. To si môžete dovoliť iba doma.Žena sedí na kuchynskej linke a nohami objíma druhú ženu

Dozvedeli ste sa všetko?
Ak pre vás tieto informácie neboli postačujúce alebo chcete iba do tajom tejto vzrušujúcej masáže nahliadnuť o čosi viac, mnohé informácie nájdete na on-line blogu salónu Bratislava Tantra https://bratislavatantra.sk/blog/.