Zlepšite svoj intímny život a nájdite pokoj v duši

Ak nenachádzate v sexe uspokojenie, logicky nemôžete byť v živote spokojní. Uspokojujúci a pravidelný sex vás dokáže zbaviť stresu lepšie ako čokoľvek iné. Stojí za tým najmä vyplavovanie endorfínov, oxytocínu a serotonínu. Milostné hry navyše znižujú krvný tlak. Pokiaľ vás trápia časté bolesti hlavy, trpíte poruchami spánku alebo vám chýba životná energia, odpoveď nájdete taktiež v posteli.

Vysmiaty muž v kancelárii

Čo robiť keď to nejde?

Mnohí muži majú v sexuálnej oblasti problém, pretože nedokážu dosiahnuť dostatočne silnú erekciu. Ak vás trápia podobné ťažkosti, vyskúšajte pravidelne pred pohlavným stykom užívať liek Cialis od Lacné generiká, ktorý vplýva na dostatočné prekrvenie vášho pohlavného orgánu.

Pravidelný pohlavný styk nie je všetkým

Nestačí len to, aby ste mali so svojim partnerom či partnerkou pohlavný styk pravidelne. Poruchy erekcie u mužov a neschopnosť dosiahnuť orgazmus u žien sú dve prekážky, ktoré vám dokážu spoločné chvíle v posteli pekne znepríjemniť. Pokiaľ vás niečo podobné trápi, nemajte strach zájsť za odborníkom alebo siahnuť po spomínaných tabletkách na erekciu. V tomto smere existuje aj pomoc pre ženy.

Muž, ktorý žongluje na lúke

Šťastná žena – šťastný muž
Na starej známej pravde: „Šťastná žena- šťastný muž“, predsa len nejaká tá pravda asi bude. Táto veta totiž nielenže dobre znie a pre mnohých predstavuje dobrý zdroj zábavy, ale je viac než logická. Ak chcete urobiť svoju partnerku šťastnou, urobte s poriadok vo svojich mužských veciach.
Pokiaľ chcete, aby ste nemuseli od svojej partnerky neustále počúvať sťažnosti a výčitky, snažte sa ju jednoducho urobiť šťastnou. Pýtate sa ako na to? V skutočnosti to nie je až tak komplikované. Robte všetko, čo jej vidíte na očiach a milujte sa vždy, keď vám na to ostane len minimum času. Koniec koncov, žena je tá, ktorá ma byť nosená na rukách, má byť rozmaznávaná, dobíjaná a milovaná.